Darmowa krzyżówka Warzywa nr 1
Krzyżówki obrazkowe Więcej darmowych gierKrzyżówkę rozwiązano 719 razy. Poprawnie wypełnianych pól: 90%. Rozwiązanych bezbłędnie: 157.
Darmowa krzyżówka Warzywa nr 1, to krzyżówka tematyczna, zawierająca nazwy warzyw, które są uprawiane w Polsce. Jest to krzyżówka obrazkowa, gdzie zamiast określeń słownych do wszystkich wyrazów zostały załączone zdjęcia warzyw, czasem jak rosną, innym razem po zbiorach. Należy szczególnie uważać przy dwóch białych warzywach korzennych, które wyglądają bardzo podobnie. Jednocześnie mamy do czynienia z typową krzyżówką jednoliterową, co oznacza, że w kratki wpisujemy po jednej literze.
Krzyżówka ma wymiary 12×23 pola i składa się z 25 wyrazów – nazw warzyw. Jest to typowa krzyżówka klasyczna. Wszystkie sąsiadujące ze sobą kratki, łączą się w poziome lub pionowe wyrazy, a określenia do nich zostały podane pod spodem diagramu w formie zdjęć. Krzyżówka jest średnio trudna, gdyż niektóre warzywa mogą nie być takie oczywiste (mało kto zjada wszystkie z nich).
UWAGA: Wszystkie zgłoszenia są moderowane. Formularz zgłaszania błędów nie zbiera żadnych danych osobowych w tym informacji o Twoim adresie IP. Proszę nie podawać swoich danych osobowych w formularzu zgłoszeniowym. Wszystkie zgłoszone błędy w krzyżówce zostaną poprawione, najszybciej jak to będzie możliwe (treść zgłoszenia nie będzie publikowana).
Zgłoś błąd w krzyżówce: